40 yılı aşkın bir zamandır; Temiz Bir Dünya İçin

Alibeyköy Mah.
Atatürk Cad.

No:139 Eyüpsultan/İST

8:00 - 17:00

Pazartesi - Cuma

mt-sample-background

EXTRA ELDE BULAŞIK DETERJANI

Bulaşıkların el ile temizliğinde ve sudan etkilenmeyen her türlü yüzeyde kullanılır. Bol köpüklüdür. Bulaşıklardaki yoğun kir ve yağ tabakalarını çözer, temizler. Tabak ve bardaklarda leke bırakmaz. Kolay durulanır. Korozif etkisi yoktur. Cilt pH’ ına uygundur. Kötü kokuları giderir, hoş koku verir. Anyonik aktif, noniyonik aktif madde, koruyucu ve parfüm içerir. İçeriğindeki aktif maddeler doğada kolaylıkla parçalanırlar. Çevre sağlığına uygundur. Ekonomik ve ekolojiktir.

pH DEĞERİ : 6,5 – 7,5
DOZAJ MİKTARI : 3 – 5 gr / 1 litre suya dozajlama yapılır

AMBALAJ YAPISI – 30 KG Bidon
AMBALAJ YAPISI – 20 KG Bidon
AMBALAJ YAPISI – 5 KG*4 Adet Bidon
AMBALAJ YAPISI – 750 GR*18 şişe

mt-sample-background

ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde, özel dozaj pompaları ile kullanılır. Bulaşıklar üzerindeki donmuş yağ ve kirleri kolayca çözer. Sert ve çok sert sularda kullanıma uygun şekilde formüle edilmiştir. Alüminyum gibi yumuşak metal içeren bulaşıklarda kullanılması önerilmez. Güçlü formülü sayesinde bulaşıkta ekstra hijyen de sağlar. Alkali aktif maddeler, kir çözücüler ve koruyucu içerir.

pH DEĞERİ : 11 ( %1‘ lik çözeltisinde )
DOZAJ MİKTARI : 3 – 6 gr / 1 litre suya dozajlama yapılır.

AMBALAJ YAPISI – 30 KG Bidon
AMBALAJ YAPISI – 23.3 KG Bidon

mt-sample-background

KLORLU ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNASI DETERJANI

Geniş bir aralıktaki tek-tank ve multi-tank bulaşık yıkama makinelerinde kullanıma uygun, yüksek alkali, klorlu, sıvı bir deterjandır. Kurumuş besin lekeleri ve yağların etkili temizliği için kostik alkali ve klorlu ağartıcı içerir. İçeriğindeki özel inhibitörler bileşimi ve iyon tutucular ürünün, orta ve sert sularda kullanımına olanak sağlar. Yağ, nişasta ve proteinlerin kolay ve hızlı temizliğinde etkilidir. Konsantre oluşu ile kullanımda ekonomiktir. Tanin lekelerinin temizliğinde etkilidir. İçeriğindeki özel maddeler sayesinde orta ve sert su koşullarında bulaşık yıkama makinelerinde oluşan hızlı kireçlenmeyi engeller.

pH DEĞERİ : 11 ( %1‘ lik çözeltisinde )
DOZAJ MİKTARI : 2,5 – 5 gr / 1 litre suya dozajlama yapılır

AMBALAJ YAPISI – 25.2 KG Bidon

mt-sample-background

ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNESİ PARLATICISI

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde, özel dozaj pompaları ile kullanılır. Bulaşıklar üzerindeki deterjan kalıntılarını nötralize eder. İçerdiği yüzey aktif maddeler suyun yüzey gerilimini düşürerek, suyun tutunma özelliğini ortadan kaldırır ve bulaşıkların yıkama sonrası kolay kurumasını sağlar. Bulaşık makinelerinde yıkanan bulaşıkların kuru, lekesiz ve parlak çıkmalarını sağlar. Noniyonik, özel asitler ve koruyucu içerir.

pH DEĞERİ : 3.0 – 4.5 ( %1 ‘ lik çözeltisinde )
DOZAJ MİKTARI : Suyun sertliğine göre (1.0 – 1.6 ) g/lt

AMBALAJ YAPISI – 30 KG Bidon
AMBALAJ YAPISI – 20.8 KG Bidon

mt-sample-background

END. BULAŞIK MAKİNESİ KİREÇ ÇÖZÜCÜ

Bulaşık makinelerinde oluşan kireç taşlarını temizleyen ve makineye zarar vermeyen organik içerikli kireç sökücü temizleme ürünü. İçeriğindeki organik asitler sayesinde makinenize kesinlikle zarar vermez. Makinelerin verimli çalışmasını sağlayarak enerji kaybını önler, bakım masraflarını azaltır. Paslanmaz çelik üzerinde korozif etki yoktur. Organik asitler ve metal koruyucuları içerir. Doğada kolayca çözünür. Çevre sağlığına uygundur.

pH DEĞERİ : 1.0 – 2.5
DOZAJ MİKTARI : 30 – 50 gr / 1 litre suya dozajlama yapılır.

AMBALAJ YAPISI – 5 KG*4 Adet Bidon

mt-sample-background

ÖN DALDIRMA MADDESİ

Tabak ve porselen malzemeler için çay, kahve, nişasta lekelerini çıkartmak için ön daldırma metoduyla uygulanan leke sökücü. Tabak, fincan, bardak, çatal, bıçak gibi her türlü yıkanabilir malzeme için bastırma temizlik ve dezenfektasyon ürünü. Lekelenmiş olan kirli bulaşık malzemeleri kirlilik durumuna göre litre suya 10 – 20 gr. arasında ürüne daldırma ürünü hazırlanarak kirli malzeme 20 – 30 dk. bekletilir ve çıkan malzeme durulanarak makinede yıkanır.

pH DEĞERİ : 13 – 14
DOZAJ MİKTARI : 10– 20 gr / 1 litre suya dozajlama yapılır

AMBALAJ YAPISI – 23 KG Bidon

mt-sample-background

ÇELİK YÜZEY PARLATICISI

Paslanmaz Çelik Yüzeyler İçin Bakım ve Parlatma Maddesi; Paslanmaz çelik, krom, nikel, alaşımı metal yüzeyler için bakım ve parlatma maddesidir. Yüzeyde oluşturduğu film tabakası sayesinde metallerin parlamasını sağlar, kirlenmeyi geciktirir. Yüzeye hoş bir görünüm sağlar ve yüzeyi korur. İnatçı kirleri ve parmak izlerini yok eder.

pH DEĞERİ : 6 – 7
DOZAJ MİKTARI : Triggerli bottle direkt püskürtme

AMBALAJ YAPISI – 5 KG*4 Adet Bidon
AMBALAJ YAPISI – 750 ML *12 adet SPREY Lİ ŞİŞE

mt-sample-background

YAĞ ÇÖZÜCÜ

Kirli ve yağlı yüzeylerin temizliğinde kullanılan yağ ve kir sökücü. Tencere, tava, vb,.. için uygun yağ temizleyicidir. Mutfaktaki en zor kirleri zahmetsiz ve derinlemesine temizler. Ağır yağları ve yemek artıklarını ovalamaya gerek kalmadan söker atar. Hijyen sağlar. Çizmeden temizler, parlatır. Kolayca durulanır iz ve tortu bırakmaz. Noniyonik aktif madde, yüzey aktif maddeler, organik çözücüler ve sodyum hidroksit içerir. Ekonomiktir. İçeriğindeki aktif maddeler biyolojik olarak parçalanma yeteneğine sahiptirler. Çevre sağlığına uygundur. Ekonomik ve ekolojiktir.

pH DEĞERİ : 13 – 14
DOZAJ MİKTARI :Triggerli bottle direkt püskürtme

AMBALAJ YAPISI – 30 KG Bidon
AMBALAJ YAPISI – 5 KG*4 Adet Bidon
AMBALAJ YAPISI – 1 KG şişe*12 adet

mt-sample-background

SUPERFOAMY-KÖPÜKLÜ AĞIR YAĞ VE KİR ÇÖZÜCÜ

Superfoamy orta derecede alkali, kostik bazlı köpüklü temizleme maddesidir, aynı zamanda organik esaslı su sertliği bağlayıcı ve çok köpüren yüzey aktif / ıslatma maddeleri içerir. Her su sertlik derecesinde ve sıcaklıkta uygulanabilir.
Superfoamy ağır kirli bölgelerde çok etkindir, hayvansal ve bitkisel yağlar, protein kiri gibi genifl bir yelpazede yer alan gıda kirlerinin temizliğinde fevkalade etkin olarak kullanılır. Devamlı kullanım, sert su bölgelerinde kireç birikimlerini de önleyecektir. Zemin, duvarlar, kesme parçalama masaları, dolum hatları, konveyörler ve diğer üretim ekipmanlarının günlük temizliğinde kullanılabilir. Superfoamy her türlü köpük uygulama ekipmanları ile kullanıma uygundur.

pH DEĞERİ : 12 – 14
DOZAJ MİKTARI : 30 – 100 gr / 1 litre suya dozajlama yapılır

AMBALAJ YAPISI – 22.2 KG Bidon

mt-sample-background

DP-9 AĞIR YAĞ ÇÖZÜCÜ FIRIN TEMİZLEME MAD.

Gıda ile ilgili yerler ve mutfaklardaki ağır yağ birikintileri-nin periyodik temizliğinde kullanılan ağır hizmet yağ temizleyici maddedir. DP9, ağır yağlı fırınların, ızgaraların ve semenderlerin periyodik temizliklerinde kullanılan yüksek derecede alkali bir temizleme maddesidir. Yüzey aktif madde, alkali ve solvent karışımı olan bu ürünle karbonize olmuş yağlar bile temizlenir. Ürünün seyreltilmesi ile oluşacak solüsyonla kızartma tavaları da temizlenebilir. Güçlü alkali formül, karbonize yağları bile temizler. Islak/kuru vakum makineleri ve kombine yer yıkama makinalarında kullanılabilir. Fırınlar, ızgaralar ve semenderlerin temizliğinde ve seyreltilmiş hali ile kızartma tavalarında etkindir. Uzun uçlu köpük aplikatörü uç noktalara uzanmayı kolaylaştırır, mist oluşumunu önler.

pH DEĞERİ : 12 – 14
DOZAJ MİKTARI Fırın ve Izgara Direk kullanılır. 30 dk. sonra ovalanarak durulanır. Kızartma Tavası, Izgara ve Aspiratör temizliği için % 5-10

AMBALAJ YAPISI – 5 KG BİDON
AMBALAJ YAPISI – 750 GR*12adet SPREY Lİ ŞİŞE

mt-sample-background

ULTRA ÇAMAŞIR SUYU

Kıvamlı formülü sayesinde çamaşır ve ev hijyeninde mükemmel temizlik sağlar. Güçlü klor bazlı yoğun formülü sayesinde beyaz çamaşırların üzerinde oluşan kir ve lekeleri sökerek temizlerken dezenfeksiyon da sağlar. Lavabo: Lavaboya döktükten sonra 2-3 dk bekletin, gerekirse fırça ile yıkayıp bol su ile durulayın. Mutfak, Banyo ve Lavabo Delikleri: Lavabo deliğine sıkarak hem hijyen sağlayın, hem kötü kokuların oluşmasını engelleyin. Tuvalet: Lekeleri çıkarmak ve hijyen sağlamak için klozet kenarı kıvrımının içine üst kısımdan başlayarak sıkın ve gece boyunca bekletin. Yer ve Geniş Yüzeyler: Hijyen sağlamak ve temizlemek için 5L suya 3 kapak “Ultra Çamaşır Suyu” ekleyin. Çamaşır: Çamaşırları beyazlatmak ve lekeleri çıkartmak için 5 L suya 1 kapak “Ultra Çamaşır Suyu” ekleyin iyice karıştırın. Renkli çamaşırlarda kullanmayın. Giysilerinizin üzerine doğrudan dökmeyin.

pH DEĞERİ : 12 – 13
DOZAJ MİKTARI : yukarıda belirtilmiştir.

AMBALAJ YAPISI – 30 KG Bidon
AMBALAJ YAPISI – 5 KG Bidon

mt-sample-background

ÇAMAŞIR SUYU

Klor içeren parfümlü formülü ile beyaz çamaşırların üzerinde oluşan kir ve lekeleri sökerek temizler. Hijyen sağlar. Genel temizlikte dezenfektan olarak kullanılır. Beyaz çamaşırların ağartılmasında ve zorlu lekelerin çıkartılmasında etkilidir. Otomatik ve manuel bulaşık sistemlerinde tabak ve bardaklardaki lekelerin çıkartılmasında etkilidir. Yüksek sıcaklıklarda ve dozajlarda kullanımı tekstil üzerinde yıpranmalara neden olabilir. Tekstil iyi durulanmaz ise kurutma ve ütüde yıpranmalara sebebiyet verebilir. Ana yıkama maddesi ile beraber kullanıldığında yıkama suyuna, 3-5 dakikalık yıkamadan sonra eklenmelidir. Yıkama suyu sıcaklığı 30-50°C’de, 1 kg kuru çamaşır için 10 g veya 1 kg yıkama suyuna 2 gr. “Çamaşır Suyu” ilave edilir. Düşük sıcaklıklarda oran artırılmalıdır.

pH DEĞERİ : 12 – 14
DOZAJ MİKTARI : direkt veya seyreltilerek kullanılır. 50 gr/lt

AMBALAJ YAPISI – 30 KG Bidon
AMBALAJ YAPISI – 5 KG Bidon