40 yılı aşkın bir zamandır; Temiz Bir Dünya İçin

Alibeyköy Mah.
Atatürk Cad.

No:139 Eyüpsultan/İST

8:00 - 17:00

Pazartesi - Cuma

mt-sample-background

POLİMER BAZLI CİLA MADDESİ

Polimer bazlıdır. Yüzeyde kendiliğinden parlayan sert ve dayanıklı bir film tabakası oluşturur. Sudan, etkilenmez, kir tutmaz. Karo taş, vinil, terazo, mozaik, termoplastik, asfalt, kaplanmış ahşap, beton, PVC, marley, linoleum gibi yüzeylerde kullanılır. Trafik işaretlerine karşı dirençlidir. Yüksek devirli cila makinesi ile bakımı yapıldığında fevkalade bir parlaklık elde edilir. Yüzeylerin günlük temizliğini kolaylaştırır, tekrar kirlenmeyi önlediğinden hijyeniktir. Cilanacak yüzey Cila Sökücü ile temizlenmeli, eskimiş cila sökülmelidir.

pH DEĞERİ : 8.0 – 8.5
DOZAJ MİKTARI : % 2 oranında 2-3 kat kullanılır.

AMBALAJ YAPISI – 5 KG Bidon*4 adet
AMBALAJ YAPISI – 750 GR*18 şişe

mt-sample-background

KRİSTALİZE CİLA MADDESİ

Mermer, traverten, mozaik gibi tabi ve yapay kalsiyum karbonat esaslı zeminlerin cilalanmasında kullanılır. Kalsiyumla reaksiyona girerek son derece dayanıklı kristalize bir satıh oluşturur. Suya dayanıklıdır, kayma yapmaz. Sudan ve hava şartlarından etkilenmez. İç ve dış kullanımlar için idealdir. Tekrar cila işlemi için sökmek gerekmez. Zeminin temizliğini kolaylaştırır ve hijyen sağlar. Uzun ömürlüdür.

pH DEĞERİ : 1 – 2
DOZAJ MİKTARI : 1-2 m² lik alana 3 tetik püskürtülür. Cila makinesi ile 180-200 devir ile kuruyana kadar parlatılır.

AMBALAJ YAPISI – 5 KG Bidon*4 adet

mt-sample-background

CİLA SÖKÜCÜ

PVC, Lineolum ve taş gibi alkali mamule dayanıklı zeminlerin üzerindeki cilaların ve kirlerin sökülmesinde ve temizlenmesinde kullanılır.
Alkali yapısı sayesinde sökülmesi gereken aşınmış cilayı söker. Zemine yerleşmiş kir ve yağları temizler. Ahşap yüzeyler hariç tüm yıkanabilir yüzeylerde kullanılabilir.

pH DEĞERİ : 12 – 14
DOZAJ MİKTARI : 1 – 2 lt/10 lt

AMBALAJ YAPISI – 20 KG Bidon

mt-sample-background

CİLALI YÜZEYLER İÇİN BAKIM MADDESİ

Otomat makineler için cila katkılı yeni formül; cilalı yüzeylerin günlük temizlik ve bakımı için geliştirilmiş köpüğü ayarlı üründür. Yaptığı bakım sayesinde cilalı yüzeyin ömrünü uzatır. Matlaştırmaz, kalıcı bir parlaklık sağlar. Cilalı yüzeyler için kullanılır. Zemin kaba kir ve tozundan arındırılır.

pH DEĞERİ : 7 – 8
DOZAJ MİKTARI : 10-20 gr/ lt

AMBALAJ YAPISI – 20 KG Bidon

mt-sample-background

OTOMATLAR İÇİN GÜNLÜK TEM. VE BAKIM MADDESİ

Köpüğü kontrollü, nötr, alkol içeren, hoş kokulu, her türlü zeminde kullanılabilen günlük temizlik ve bakım maddesidir. Otel, hastane, restoran ve şirketlerdeki zeminlerde oluşan günlük kir ve yağların temizlenmesinde kullanılır.

pH DEĞERİ : 7 – 8
DOZAJ MİKTARI : 20-30 gr/lt

AMBALAJ YAPISI – 30 KG Bidon
AMBALAJ YAPISI – 20 KG Bidon

mt-sample-background

OTOMATLAR İÇİN AĞIR KİR YAĞ SÖKÜCÜ

Yüksek aktif maddeye sahip özel kir ve yağ çözücüler içeren, köpüğü ayarlı, otomatlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş özel bir üründür. Yeni formülü ile fabrika, hastane, yatakhane, ortak yaşam alanları, endüstriyel alanlar, otel gibi mekanların sert zeminlerinde (Endüstriyel zemin, epoksi, beton) oluşan ağır kir, yağ, is ve mutfak zeminlerindeki organik bitkisel yağların temizliğinde mükemmel sonuç verir. Ayrıca araç lastik izlerinin, hayvansal atıklarının temizliğinde de kullanılır.

pH DEĞERİ : 12 – 13 (% 1 lik çözeltisinde)
DOZAJ MİKTARI : 20-30 gr/LT

AMBALAJ YAPISI – 20 KG Bidon

mt-sample-background

ASPIRIX BEYAZ ÖTESİ

Çamaşır makinalarında, renkliler için 100 ml, beyazlar için 200 ml ‘’Aspirix” deterjan gözüne konularak yıkama yapılır. Gömlek yaka ve kol kirlerinde direkt olarak uygulanır. Yüzey temizliğinde 1 litre suya yaklaşık 200 ml “Aspirix” ilave edilerek temizlik yapılır. Halı döşeme ve koltuk temizliğinde 1/2 oranında sulandırılarak uygulanır. Otomatik halı yıkama makinelerinde kullanılabilir. Yanmış tencere, tava, fırın ve ocaklardaki kirlerin temizliğinde direkt olarak püskürtülür ve 3-4 dk. bekletilir. PVC pencere ve camlara püskürtülerek kuru bir bezle silinir. Tül ve perdeler de 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır. Duvar temizliğinde 1/4 oranında sulandırılır. Mutfak ve banyo temizliğinde direkt püskürtülerek veya yeterli miktarda seyreltilerek silmek suretiyle uygulanır. Araç içi döşemelerde 1/2 oranında sulandırılarak kullanılır.

pH DEĞERİ : 9 – 10
DOZAJ MİKTARI : Yukarıda farklı kullanımlar için belirtildi

AMBALAJ YAPISI – 30 KG Bidon
AMBALAJ YAPISI – 5 KG Bidon*4 adet

mt-sample-background

HALI ŞAMPUANI

“Halı Şampuanı” üstün formülü sayesinde halının dokusuna nüfuz ederek kirleri derinlemesine temizler. Hem yünlü hem de sentetik halı ve döşemelerde güvenle kullanılabilir. En iyi sonucu almak için halınızı yıkamadan önce kuru haldeyken süpürmeniz tavsiye edilir. Halı veya döşemenizin görünmeyen bir yüzünde renk testi yapınız.

pH DEĞERİ : 7 – 8
DOZAJ MİKTARI : 150 ml / 5 lt

AMBALAJ YAPISI – 20 KG BİDON

mt-sample-background

HALI MATİK

Püskürtme / emme yapan ıslak tip halı yıkama makinaları ile kullanılır. Köpüğü kontrollüdür. Kuru vakumlama ile toz alındıktan sonra uygulama yapılır. Halıda derinlemesine temizlik yapar. Halı, koltuk ve her türlü döşeme temizliğinde kullanılır.

pH DEĞERİ : 7 – 8
DOZAJ MİKTARI : 150 ml / 5 lt

AMBALAJ YAPISI – 20 KG Bidon

mt-sample-background

LOGAR AÇICI

Endüstriyel tüm alanlarda donmuş yağlar vb. ile tıkanmış giderlerin açılması için kullanılan pratik kullanımlı sorun çözücü bir üründür. Katı yağları parçalarken oluşturduğu kaygan tabaka sayesinde tekrar katı yağ oluşumunu engeller. Sanayide yağ tabakasının pompada meydana getirdiği tıkanıklığı engeller. Yağ ve gresi borunun içinde kolayca açacak şekilde eritir.
Fabrika atıklarının bulunduğu tüm tıkanmış giderlerin açılmasında kullanılır.

pH DEĞERİ : 1.0 – 2.0
DOZAJ MİKTARI : 500 gr’ dan başlanarak doğrudan uygulanır.

AMBALAJ YAPISI – 1 KG *12 adet Şişe

mt-sample-background

JAVEL SIVI ARAP SABUNU

Bitkisel yağlardan üretilmiş, geniş kullanım alanına sahip temizlik maddesidir. Cilde ve çevreye dosttur. Sadece temizlemekle kalmaz aynı zamanda parlaklık sağlar. Tüm turistik tesislerde, restoranlarda, özel işletmelerde, kamu kuruluşlarında ve genel olarak, bulaşık, duvar, çamaşır, araba, ve tüm zeminlerin temizliğinde kullanılır. Çelik, metal, lavabo ve musluklar, klozetler, parke temizliği, halı, koltuk ve kanepe temizliğinde oldukça başarılı sonuçlar verir. Banyo ve tezgahlarda etkin temizlik sağlar.

pH DEĞERİ : 9 – 10
DOZAJ MİKTARI : 20-40 gr/lt (sıcak suda)

AMBALAJ YAPISI – 20 KG Bidon

mt-sample-background

JAVEL TUZ RUHU

Tuz ruhu temizlik için kullanılan kimyasal çözeltiler içeren sıvı maddedir. Lavabo, tuvalet, fayans, taşlar, sert yüzeyler, banyo, küvetler içinde kullanılarak oluşmuş pislikleri, pas ve lekeleri çözmesi için kullanılıyor. Tuz ruhuna baktığımız zaman içinde hidroklorik asit içermektedir. HCl oldukça kuvvetli olduğundan dolayı su dökülmesinde kabarmalara sebep olur. Bir süre bekledikten sonra bölge bol miktarda su ile temizlenmesi gereklidir.

pH DEĞERİ : 0.5 – 1.0
DOZAJ MİKTARI : Direkt uygulanıp sonra durulanır.

AMBALAJ YAPISI – 30 KG Bidon
AMBALAJ YAPISI – 5 KG Bidon*4 adet
AMBALAJ YAPISI – 0.6 KG*20 adet Şişe