40 yılı aşkın bir zamandır; Temiz Bir Dünya İçin

Alibeyköy Mah.
Atatürk Cad.

No:139 Eyüpsultan/İST

8:00 - 17:00

Pazartesi - Cuma

Son Yazılar

mt-sample-background

Biz Kimiz ?

Temiz Bir Dünya İçin
40 yılı aşkın bir zamandır deterjan işiyle uğraşıyoruz…

Bilgi ve deneyimlerimiz arttıkça, hedefimiz de büyüdü. Hep daha iyiyi sunmaya, hizmet kalitemizi artırmaya özen gösterdik. Aynı yola birlikte çıktığımız arkadaşlarımızla iyi bir sinerji yarattık; hoşgörü, anlayış ve destek ile güçlendik, saygın bir marka olduk.

Piyasadaki konumumuzu belirlerken seçimimizi “daha ucuzu”nu değil, “daha kalitelisi”ni üretmekten yana kullandık. Ürünlerimizin kalitesini toplam kalite düzeyine çıkardık; tüm kalite belgelerini aldık. Kurumsallaşmamızı tamamladık, takım olduk. Markalarımızı oluşturduk, geliştirdik.

Aslında geliştirdiğimiz markalarımız değil, güveniniz oldu. Süreklilik, tutarlılık, ve kalite ile gelen güveninizden mutluyuz, gururluyuz.

İlgi ve desteğinizle nice 40 yıllara!..

MİSYON

Kurumsal devamlılık ve tutarlılık çizgisini sürdüren, hedef ve beklentilerini en üst düzeyde tutan bir firma imajıyla, uluslararası kalite standartlarında temizlik ürün ve hizmetleri sunarak “temiz bir dünya” hedefine maksimum katkı sağlamak.

VİZYON

Deterjan sektöründe ileri teknolojiler kullanarak kaliteli üretim yapan, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen bir dünya markası olmak.

Markalarımız